Бур SDS plus 10х460
Артикул: 1603-018Немає в наявності
Свердло бура виготовлене з хромистої сталі 40Cr. Має антикорозійне покриття. Робоча частина (напайка) бура виготовлена з твердого сплаву YG8C. Твердість робочої частини за Роквелом 86-88 HRC. Напайка підсилена. Технологія пайки, яка використана в виробництві бура, максимально враховує його діаметр, що підсилює міцність насадки та знижує вібрацію під час свердління. Завдяки цьому термін роботи бура збільшується. Центруюче вістря на победитовій напайці дозволяє більш точніше проводити свердління отворів. 4-х спіральний тип свердла забезпечує кращий та швидший відвід шлаку та пилу під час роботи. Виготовлено згідно стандарта якості DIN8035.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Призначення: | бетон |
| Довжина: | 460 мм |
| Діаметр: | 10 мм |
| Матеріал пластин: | сталь YG8C |
| Тип спіралі: | S4 |
| Тип: | DIN8035 |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,157 кг |
| Штрих-код: | 4821327004658 |
| Довжина в упаковці: | 525 мм |
| Ширина в упаковці: | 36 мм |
| Висота в упаковці: | 13 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1603-004
Бур SDS plus 6х110
Артикул: 1603-042
Бур SDS plus 16х460
Артикул: 1603-005
Бур SDS plus 6х160
Артикул: 1603-038