Бур SDS plus 22х460
Артикул: 1603-060Є в наявності
Свердло бура виготовлене з хромистої сталі 40Cr. Має антикорозійне покриття. Робоча частина (напайка) бура виготовлена з твердого сплаву YG8C. Твердість робочої частини за Роквелом 86-88 HRC. Напайка підсилена. Технологія пайки, яка використана в виробництві бура, максимально враховує його діаметр, що підсилює міцність насадки та знижує вібрацію під час свердління. Завдяки цьому термін роботи бура збільшується. Центруюче вістря на победитовій напайці дозволяє більш точніше проводити свердління отворів. 4-х спіральний тип свердла забезпечує кращий та швидший відвід шлаку та пилу під час роботи. Виготовлено згідно стандарта якості DIN8035.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Призначення: | бетон |
| Довжина: | 460 мм |
| Діаметр: | 22 мм |
| Матеріал пластин: | сталь YG8C |
| Тип спіралі: | S4 |
| Тип: | DIN8035 |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,604 кг |
| Штрих-код: | 4821327004849 |
| Довжина в упаковці: | 525 мм |
| Ширина в упаковці: | 36 мм |
| Висота в упаковці: | 13 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1603-033
Бур SDS plus 14х310
Артикул: 1603-154
Бур SDS-plus, 4 ріжучі кромки, 20 х 460 мм
Артикул: 1603-054
Бур SDS plus 20х460
Артикул: 1603-017