Бур SDS plus 6х210
Артикул: 1603-006Є в наявності
Свердло бура виготовлене з хромистої сталі 40Cr. Має антикорозійне покриття. Робоча частина (напайка) бура виготовлена з твердого сплаву YG8C. Твердість робочої частини за Роквелом 86-88 HRC. Напайка підсилена. Технологія пайки, яка використана в виробництві бура, максимально враховує його діаметр, що підсилює міцність насадки та знижує вібрацію під час свердління. Завдяки цьому термін роботи бура збільшується. Центруюче вістря на победитовій напайці дозволяє більш точніше проводити свердління отворів. 4-х спіральний тип свердла забезпечує кращий та швидший відвід шлаку та пилу під час роботи. Виготовлено згідно стандарта якості DIN8035.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Призначення: | бетон |
| Довжина: | 210 мм |
| Діаметр: | 6 мм |
| Матеріал пластин: | сталь YG8C |
| Тип спіралі: | S4 |
| Тип: | DIN8035 |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,057 кг |
| Штрих-код: | 4821327004535 |
| Довжина в упаковці: | 275 мм |
| Ширина в упаковці: | 36 мм |
| Висота в упаковці: | 13 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1603-021
Бур SDS plus 12х160
Артикул: 1603-117
Бур SDS-plus, 4 ріжучі кромки, 10 х 310 мм
Артикул: 1603-123
Бур SDS-plus, 4 ріжучі кромки, 12 х 260 мм
Артикул: 1603-039
