Диск алмазний, відрізний SOLID, 180х22,2 мм
Артикул: 1662-004Є в наявності
Алмазний диск SOLID призначений для чистового різання кераміки, мармуру та каменю. При використанні диска необхідно забезпечувати доступ води в місце різу для охолодження диска та матеріалу, що обробляється. Тип упаковки - блістер.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Тип диска: | SOLID |
| Діаметр: | 180 мм |
| Посадочний діаметр: | 22,2 мм |
| Ширина ріжучої частини: | 6 мм |
| Товщина: | 2,3 мм |
| Основа: | штампована |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,82 кг |
| Штрих-код: | 4821327003781 |
| Довжина в упаковці: | 205 мм |
| Ширина в упаковці: | 250 мм |
| Висота в упаковці: | 8 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1818-040
Свердло по металу 4 мм, титанове покриття, циліндричний хвостовик
Артикул: 1807-014
Коронка алмазна по склу та кераміці, STANDARD, d 14 мм
Артикул: 1818-685
