Диск пильний для деревини з напайкою, 3Т
Артикул: 1664-401Є в наявності
Диск призначено для поздовжнього та поперечного розпилу деревини, ДСП, фанери. Найбільш підходить для КШМ. Зуб - напайка з твердого сплаву. Почергова одностороння заточка та позитивний кут атаки зуба забезпечують швидкий та відносно чистий розпил матеріалу.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Діаметр: | 125 мм |
| Посадочний діаметр: | 22,23 мм |
| Кількість зубців: | 3 |
| Мах кількість оборотів: | 12200 об/хв |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,210 кг |
| Штрих-код: | 4821327007956 – |
| Довжина в упаковці: | 135 мм |
| Ширина в упаковці: | 160 мм |
| Висота в упаковці: | 5 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1603-039
Бур SDS plus 16х210
Артикул: 1603-010
Бур SDS plus 8х210
Артикул: 1818-715
Свердло по металу 11,5 мм, Cobalt, циліндричний хвостовик
Артикул: 1620-070
