Ключ розвідний EXPERT, 300 мм, двохкомпонентна рукоятка
Артикул: 0131-004Є в наявності
Ключ виготовлений з якісної вуглецевої сталі марки 45, поєднує в собі високу міцність та твердість, що досить важливо для любого слюсарного інструменту. Рухома нижня губка інструменту дозволяє працювати з кріпильними деталями різного розміру, а мірна шкала, висічена на головці ключа, дозволяє визначити розмір використовуємої деталі. Для зручності в роботі ключ обладнано двокомпонентною ергономічною рукояткою. Упаковка - картонний підвіс.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Max розкриття губок: | 35 мм |
| Марка сталі: | якісна вуглецева сталь 45 |
| Довжина: | 300 мм |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,802 кг |
| Штрих-код: | 4821327003576 |
| Довжина в упаковці: | 300 мм |
| Ширина в упаковці: | 75 мм |
| Висота в упаковці: | 19 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 0131-002
Ключ розвідний EXPERT, 200 мм, двохкомпонентна рукоятка
Артикул: 0131-003
Ключ розвідний EXPERT, 250 мм, двохкомпонентна рукоятка
Артикул: 0131-004
Ключ розвідний EXPERT, 300 мм, двохкомпонентна рукоятка
Артикул: 0131-001