Ключ-тріскачка реверсивний 72Т, CrMo, матове покриття, двохкомпонентна ручка , 1/4″
Артикул: 0130-011Є в наявності
Ключ виготовлено з хром-молібденової сталі, ручка з 40 хромистої сталі. Покриття - матова гальваніка. Храповий механізм з перемикачем забезпечує плавний хід та можливість швидкої зміни напрямку обертання ключа. Приєднувальний квадрат з кульковим фіксатором надійно утримує торцьові головки, подовжувачі, адаптери. Ключ має ергономічну двокомпонентну рукоятку. Призначений для швидкого монтажу різьбових з'єднань.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Розмір приєднувального квадрата: | 1/4″ |
| Марка сталі: | CrMo сталь |
| Кількість зубів: | 72 |
| Особливості: | з тріскачкою |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,144 кг |
| Штрих-код: | 4821327006690 – |
| Довжина в упаковці: | 217 мм |
| Ширина в упаковці: | 30 мм |
| Висота в упаковці: | 28 мм |
