Колун кований з дерев’яною ручкою
Артикул: 1411-001Немає в наявності
Колун застосовується для грубої обробки деревини, коління та рубання дров. Голова колуна виготовлена методом ковки з якісної сталі, міцна, витримує високі навантаження. Ручка виготовлена з якісної твердої породи деревини.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Вага голови: | 2000 г |
| Матеріал рукоятки: | дерево |
| Матеріал голови: | сталь |
| Твердість полотна: | HRC 57 |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 2,62 кг |
| Штрих-код: | 4821327007918 – |
| Довжина в упаковці: | 900 мм |
| Ширина в упаковці: | 190 мм |
| Висота в упаковці: | 60 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 0201-043
Головки шестигранні Cr-V, приєднувальний квадрат 1/4 дюйма, 7мм
Артикул: 0512-026
Набір бітів PH2 х 25, S2, намагнічені з насічками 50 штук
Артикул: 1413-003
