Колун кований з фібергласовою обрезиненою ручкою
Артикул: 1411-101Є в наявності
Колун застосовується для грубої обробки деревини, коління та рубання дров. Голова колуна виготовлена методом ковки з якісної сталі, міцна, витримує високі навантаження. Інструмент обладнано ергономічною, виготовленою з фібергласу, обрезиненою TPR-гумою, ручкою.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Вага голови: | 2000 г |
| Матеріал рукоятки: | фіберглас, TPR-гума |
| Матеріал голови: | сталь |
| Твердість полотна: | HRC 57 |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 2,71 кг |
| Штрих-код: | 4821327007925 – |
| Довжина в упаковці: | 790 мм |
| Ширина в упаковці: | 190 мм |
| Висота в упаковці: | 60 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 0531-019
Набір бітів РZ1 х 50, S2, намагнічені з насічками 10 штук
Артикул: 1701-003
Ножовка по дереву 450мм 3,5TPI великий перезаточуємий зуб, 2D
Артикул: 1648-001
Болторіз STANDARD 18″/450mm
Артикул: 0201-035
