Молоток кований слюсарний з фібергласовою перфорованою двохкомпонентною ручкою, 800г
Артикул: 1401-047Є в наявності
Молоток призначений для забивання, розбивання, загинання чи випрямлення деталей. Загостренний край в вигляді клина дозволяє забити цвяха з маленькою шляпкою, виконати роботу в важкодоступному місці, куди не поміститься широка частина голови молотка. Голова молотка виготовлена з якісної вуглецевої сталі марки Ст45. Піскоструйне покриття голови. Додаткове чернене покриття голови молотка - захищає від коррозії. Бойок відшліфовано. Ергономічна фібергласова обрезинена TPR гумою ручка. TPR гума додатково перфорована - зменшує силу напружень на кисть руки при нанесенні ударів молотком. Конфігурація ручки не дозволяє вискользувати молотку з руки під час роботи. Ручка обладнана отвором для підвісу.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Вага бойка: | 800 г |
| Матеріал рукоятки: | фіберглас, TPR-гума |
| Форма бойка: | квадрат |
| Матеріал бойка: | сталь |
| : | |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 1,02 кг |
| Штрих-код: | 4821327007147 – |
| Довжина в упаковці: | 350 мм |
| Ширина в упаковці: | 130 мм |
| Висота в упаковці: | 33 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1401-005
Молоток слюсарний 500г, квадратний бойок, дерев’яна рукоятка
Артикул: 1401-008
