Набір бітів РZ1 х 25, S2, намагнічені з насічками 10 штук
Артикул: 0531-011Є в наявності
Набір бітів призначений для використання в якості насадок в електроінструменті. Біти виготовлено з високоякісної інструментальної сталі марки S2. Твердість бітів 58 - 62 HRC. Основою біти є шестигранний хвостовик розміром 0,6 см (1/4").
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Тип наконечника: | РZ1 |
| Довжина стержня: | 25 мм |
| Марка сталі: | S2 |
| Тип: | одностороння |
| Особливості: | намагнічена |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | |
| Штрих-код: | 4821327008342 – |
| Довжина в упаковці: | 53 мм |
| Ширина в упаковці: | 30 мм |
| Висота в упаковці: | 85 мм |
| Кількість в упаковці: | 10 шт. |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 0512-022
Набір бітів PH2 х 25, S2, намагнічені з насічками 10 штук
Артикул: 0512-021
Набір бітів РН1 х 25, S2, намагнічені з насічками 10 штук
Артикул: 0401-052
Викрутка РН1 х 125, , CrV, двохкомпонентна рукоятка
Артикул: 0512-012
