Набір ключів TORX, Cr-V, 9 шт. (Т10-Т50)
Артикул: 0127-001Є в наявності
Набір ключів TORX виготовлено з міцної твердої сталі Сr-V, загартовано до твердісті 52 HRC. Ключі закріплені у пластиковому тримачі для зручного зберігання. Застосовуються у машинобудуванні, приладобудуванні, а також при роботі з гвинтами з внутрішнім зіркоподібним гніздом.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Тип: | Г – подібні |
| Матеріал: | сталь Cr-V |
| Твердість: | 52HRC |
| Розмір: | Т10-Т50 |
| Кількість в наборі: | 9 шт. |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,246 кг |
| Штрих-код: | 4821327009295 – |
| Довжина в упаковці: | 98 мм |
| Ширина в упаковці: | 185 мм |
| Висота в упаковці: | 20 мм |
| Кількість в упаковці: | 9 шт. |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 0127-001
Набір ключів TORX, Cr-V, 9 шт. (Т10-Т50)
Артикул: 0126-001