Ніж, 18 мм, висувне лезо, металічна направляюча, гвинтовий фіксатор
Артикул: 1667-013Є в наявності
Лезо ножа виготовлено з інструментальної вуглецевої сталі SK5 твердістю 65 HRC, яка має високу жорсткість та міцність, що дозволяє зберігати заточку леза тривалий час. Леза потовщені, товщина леза 0,6 мм, що зменшує люфт леза в направляючій та збільшує жорсткість леза під час роботи ним. Корпус виготовлено з АВS-пластику - матеріалу, який має підвищену еластичність, ударостійкість та пружність. Рифлена поверхня корпусу дає можливість надійно утримувати ніж у руці. Ніж має металічну направляючу, яку обладнано гвинтовим фіксатором леза, що забезпечує надійність його фіксації.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Форма: | прямий |
| Розмір полотна: | 109х18 мм |
| Матеріал леза: | SK5 |
| Матеріал рукоятки: | пластик |
| Конструкція: | висувний |
| Довжина: | 155 мм |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,05 кг |
| Штрих-код: | 4821327005440 – |
| Довжина в упаковці: | 215 мм |
| Ширина в упаковці: | 60 мм |
| Висота в упаковці: | 10 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1901-094
Пензель флейцевий натуральна щетина дерев’яна ручка тип NATURAL, 2,5″
Артикул: 1907-004
Ручка для мінівалика, d 6 мм, 150 мм
Артикул: 1911-011
