Ніж, 18 мм висувне лезо,металічна направляюча, двохкомпонентний корпус
Артикул: 1667-007Є в наявності
Лезо ножа виготовлено з інструментальної вуглецевої сталі SK5 твердістю 65 HRC, яка має високу жорсткість та міцність, що дозволяє зберігати заточку леза тривалий час. Леза потовщені, товщина леза 0,6 мм, що зменшує люфт леза в направляючій та збільшує жорсткість леза під час роботи ним. Корпус виготовлено з обрезиненого АВS-пластику - матеріалу, який має підвищену еластичність, ударостійкість та пружність. Tермопластична гума запобігає просковзуванню ножа в руці. Рифлена поверхня корпусу дає можливість надійно утримувати ніж у руці, ергономіний корпус виготовлено зі спеціальним упором під великий палець, що забезпечує зручність під час роботи. Корпус обладнано обоймою для лез, що дозволяє швидко замінювати використане лезо новим. В обоймі 5 лез. Ніж має металічну направляючу, яку обладнано додатковим металевим гвинтовим фіксатором леза, що забезпечує надійність фіксації та дозволяє розрізати товщі поверхні.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Форма: | прямий |
| Розмір полотна: | 100х18 мм |
| Матеріал леза: | SK5 |
| Матеріал рукоятки: | пластик, гума |
| Конструкція: | висувний |
| Тип: | ремонтно-монтажний |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,085 кг |
| Штрих-код: | 4821327005389 – |
| Довжина в упаковці: | 180 мм |
| Ширина в упаковці: | 60 мм |
| Висота в упаковці: | 15 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1667-013
Ніж, 18 мм, висувне лезо, металічна направляюча, гвинтовий фіксатор
Артикул: 1902-012
Пензель-макловиця, штучний ворс, пластикова ручка, ZEBRA, 30х120 мм
Артикул: 1901-015
