Ніж, 18 мм висувне лезо,металічна направляюча, металічний двокомпонентний корпус
Артикул: 1667-008Є в наявності
Леза ножів виготовлено з інструментальної вуглецевої сталі SK5 твердістю 65 HRC, яка має високу жорсткість та міцність, що дозволяє зберігати заточку леза тривалий час. Леза потовщені, товщина леза 0,6 мм, що зменшує люфт леза в направляючій та збільшує жорсткість леза під час роботи ним. Рифлена поверхня корпусу дає можливість надійно утримувати ніж у руці. Ергономічні вилиті з металу корпуси ножів, обрезинені термопластичною гумою для запобігання просковзування ножа в руці, зручно лягають в кисть руки. В корпус вмонтовано металічну направляючу з прямокутним фіксатором леза.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Форма: | прямий |
| Розмір полотна: | 109х18 мм |
| Матеріал леза: | SK5 |
| Матеріал рукоятки: | алюмінієвий сплав |
| Конструкція: | висувний |
| Тип: | ремонтно-монтажний |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,176 кг |
| Штрих-код: | 4821327005396 – |
| Довжина в упаковці: | 170 мм |
| Ширина в упаковці: | 60 мм |
| Висота в упаковці: | 15 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1912-012
Терка поліуретанова ARCHITECT, 140х280 мм
Артикул: 1916-047
Шпатель стальний нержавіючий фасадний ARCHITECT, 600 мм
Артикул: 1911-023
