Ніж, 18 мм, висувне лезо, металічна направляюча
Артикул: 1667-011Є в наявності
Лезо ножа виготовлено з інструментальної вуглецевої сталі SK5 твердістю 65 HRC, яка має високу жорсткість та міцність, що дозволяє зберігати заточку леза тривалий час. Леза потовщені, товщина леза 0,6 мм, що зменшує люфт леза в направляючій та збільшує жорсткість леза під час роботи ним. Корпус виготовлено з ударостійкого пластику. Рифлена поверхня корпусу дає можливість надійно утримувати ніж у руці. Ніж має металічну направляючу, яку обладнано фіксатором леза, що забезпечує надійність його фіксації.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Форма: | прямий |
| Розмір полотна: | 109х18 мм |
| Матеріал леза: | SK5 |
| Матеріал рукоятки: | пластик |
| Конструкція: | висувний |
| Тип: | ремонтно-монтажний |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,049 кг |
| Штрих-код: | 4821327005426 – |
| Довжина в упаковці: | 220 мм |
| Ширина в упаковці: | 65 мм |
| Висота в упаковці: | 18 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1901-026
Пензель флейцевий ARCHITECT, натуральна щетина, дерев’яна ручка, 1″
Артикул: 1902-033
Пензель-макловиця ARCHITECT, штучний ворс, пластикова ручка, 30х100 мм
Артикул: 1911-023
