Ніж, 18 мм, висувне лезо
Артикул: 1667-012Є в наявності
Лезо ножа виготовлено з інструментальної вуглецевої сталі SK5 твердістю 65 HRC, яка має високу жорсткість та міцність, що дозволяє зберігати заточку леза тривалий час. Леза потовщені, товщина леза 0,6 мм, що зменшує люфт леза в направляючій та збільшує жорсткість леза під час роботи ним. Корпус виготовлено з ударостійкого пластику. Рифлена поверхня корпусу дає можливість надійно утримувати ніж у руці.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Форма: | прямий |
| Розмір полотна: | 109х18 мм |
| Матеріал леза: | SK5 |
| Матеріал рукоятки: | пластик |
| Конструкція: | висувний |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,032 кг |
| Штрих-код: | 4821327005433 – |
| Довжина в упаковці: | 215 мм |
| Ширина в упаковці: | 60 мм |
| Висота в упаковці: | 10 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1902-034
Пензель-макловиця ARCHITECT, штучний ворс, пластикова ручка, 30х120 мм
Артикул: 1901-083
Пензель радіаторний ARCHITECT тип SKILL, подовжена дерев’яна ручка, 2″
Артикул: 1901-002
Пензель флейцевий штучний ворс пластикова ручка тип ARTIFICIAL, 1,5″
Артикул: 1911-033
