Ніж, 25 мм, висувне лезо,металічна направляюча, двокомпонентний корпус, гвинтовий фіксатор, з магнітом
Артикул: 1667-010Є в наявності
Лезо ножа виготовлено з інструментальної вуглецевої сталі SK5 твердістю 65 HRC, яка має високу жорсткість та міцність, що дозволяє зберігати заточку леза тривалий час. Леза потовщені, товщина леза 0,6 мм, що зменшує люфт леза в направляючій та збільшує жорсткість леза під час роботи ним. В ножі застосовуються широкі леза, завдяки цьому ним можна різати матеріали більшої товщини. Ширина лез 25 мм. Корпус виготовлено з обрезиненого АВS-пластику - матеріалу, який має підвищену еластичність, ударостійкість та пружність. Термопластична гума запобігає просковзуванню ножа в руці. Ергономіний корпус має рифлену поверхню, завдяки цьому ніж надійно утримується в руці, що надає зручності під час роботи. В корпус ножа вмонтовано металічну направляючу з гвинтовим фіксатором леза. В тильній частині корпусу вмонтовано магніт, який знадобиться для швидкого пошуку згублених дрібних металевих деталей під час проведення монтажних робіт.
Лезо ножа виготовлено з інструментальної вуглецевої сталі SK5 твердістю 65 HRC, яка має високу жорсткість та міцність, що дозволяє зберігати заточку леза тривалий час.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Форма: | прямий |
| Розмір полотна: | 138х25 мм |
| Матеріал леза: | SK5 |
| Матеріал рукоятки: | пластик, гума |
| Конструкція: | висувний |
| Тип: | ремонтно-монтажний |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,125 кг |
| Штрих-код: | 4821327005419 – |
| Довжина в упаковці: | 215 мм |
| Ширина в упаковці: | 80 мм |
| Висота в упаковці: | 30 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1916-044
Шпатель стальний нержавіючий фасадний ARCHITECT, 350 мм
Артикул: 1901-095
