Ножовка по дереву 400мм 3,5TPI великий перезаточуємий зуб, 2D
Артикул: 1701-002Є в наявності
Полотно ножовки виготовлене зі сталі 65Mn. Твердість полотна 46-48 HRC.Товщина полотна 1 мм. Призначена для робіт з деревиною, використовується при продольному та поперечному пилянні. Тип упаковки - картонний конверт.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Довжина: | 400 мм |
| Марка сталі полотна: | 65Mn |
| Покриття полотна: | безбарвне |
| Зубці: | 2D |
| Шаг зубців: | 3,5 ТРІ |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,25 кг |
| Штрих-код: | 4821327007864 – |
| Довжина в упаковці: | 470 мм |
| Ширина в упаковці: | 130 мм |
| Висота в упаковці: | 25 мм |
