Ножовка по газобетону/ пінобетону, зуб з победітовою напайкою, 550мм
Артикул: 1659-001Є в наявності
Полотно ножовки виготовлене з рессорно - пружинної сталі марки 50 Mn. Зуби обладнані напайками з твердого сплаву карбід вольфрамо-кобальту YG8, чим забезпечується збільшення ресурсу ножовки. Ножовка оснащена ергономічною ручкою (ударостійкий пластик ABS і гума TPR), котра добре підходить для нижнього, середнього та високого хвату, а завдяки її формі можна відмічати кути в 90 і 45 градусів. Ручку виготовлено закритої форми, що запобігає її прослизанню в руці. Ручка кріпиться до полотна гвинтами. Призначена для розпилювання блоків з газо- та пінобетону. Завдяки класичній формі та традиційним матеріалам, ножовка зручна та надійна в роботі.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Довжина полотна: | 550 мм |
| Товщина полотна: | 1,4 мм |
| Кількість зубів: | 28 |
| Кількість твердосплавних зубів: | 11 |
| Матеріал полотна: | 50 марганцева сталь |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,639 кг |
| Штрих-код: | 4821327009318 – |
| Довжина в упаковці: | 650 мм |
| Ширина в упаковці: | 130 мм |
| Висота в упаковці: | 30 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1659-002
Ножовка по газобетону/ пінобетону, зуб з победітовою напайкою, 700мм
Артикул: 1659-001