Ножиці по металу важільні STANDARD, лівий різ, 250 мм, CrV, сатинове покриття
Артикул: 1649-011Є в наявності
Ножиці виготовлено з інструментальної хромванадієвої сталі. Подвійний важільний механізм ножиць дозволяє при мінімальних зусиллях досягти максимального зусилля різу. Твердість ріжучих кромок 58-61 HRC. Спеціальні насічки на ріжучих кромках не дозволяють оброблюваному матеріалу виковзувати. Ріжучі кромки мають вигнутий профіль для більш ефективного застосування при фігурній різці листового металу. Ножиці обладнано ергономічними обрезиненими термопластичною гумою двокомпонентними рукоятками.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Тип різу: | лівий |
| Довжина: | 250 мм |
| Матеріал ріжучих губок: | CrV |
| Твердість ріжучих губок: | 58-61 HRC |
| Рукоятки – чохли: | двокомпонентні |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,467 кг |
| Штрих-код: | 4821327006867 – |
| Довжина в упаковці: | 300 мм |
| Ширина в упаковці: | 95 мм |
| Висота в упаковці: | 30 мм |
