Олівець малярний, 180 мм. Твердість грифеля: HB
Артикул: 1941-005Є в наявності
Олівець має м'який товстий графітовий стержень. Овальна форма перешкоджає скочуванню з поверхні. Призначений для здійснення розмітки.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Довжина: | 180 мм |
| Форма: | овальний |
| Твердість грифеля: | HB |
| Матеріал стержня: | графіт |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,105 кг |
| Штрих-код: | 4821327006089 – |
| Довжина в упаковці: | 180 мм |
| Ширина в упаковці: | 60 мм |
| Висота в упаковці: | 20 мм |
| Кількість в упаковці: | 12 шт. |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1941-005
Олівець малярний, 180 мм. Твердість грифеля: HB
Артикул: 1941-006