Пензель-макловиця ARCHITECT, натуральна щетина, пластикова ручка, 30х120 мм
Артикул: 1902-030Немає в наявності
Пензлі-макловиці виготовлені з натуральної щетини. Пластикова основа, металічний бандаж, пластмасова ручка. Застосування: очистка та розмивка поверхонь, нанесення побілки, грунтовочних та клеєвих речовин. Використовується зі всіма видами лакофарбової продукції.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Щетина: | натуральна |
| Матеріал рукоятки: | пластмаса |
| Тип: | плоский |
| Матеріал бандажу: | метал |
| Товщина: | 30 мм |
| Ширина: | 120 мм |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0122 кг |
| Штрих-код: | 4821327004955 |
| Довжина в упаковці: | 220 мм |
| Ширина в упаковці: | 120 мм |
| Висота в упаковці: | 30 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1911-014
Гладилка нержавіюча ARCHITECT, гладка, 125×270 мм, зубчаста, зуб 8×8 мм
Артикул: 1901-028
Пензель флейцевий ARCHITECT, натуральна щетина, дерев’яна ручка, 2″
Артикул: 1901-016
Пензель флейцевий штучний ворс пластикова ручка тип SIMPLE, 4″
Артикул: 1901-005