Пензель-макловиця ARCHITECT, натуральна щетина, пластикова ручка, 50х150 мм
Артикул: 1902-032Є в наявності
Пензлі-макловиці виготовлені з натуральної щетини. Пластикова основа, металічний бандаж, пластмасова ручка. Застосування: очистка та розмивка поверхонь, нанесення побілки, грунтовочних та клеєвих речовин. Використовується зі всіма видами лакофарбової продукції.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Щетина: | натуральна |
| Матеріал рукоятки: | пластмаса |
| Тип: | плоский |
| Матеріал бандажу: | метал |
| Товщина: | 50 мм |
| Ширина: | 150 мм |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,229 кг |
| Штрих-код: | 4821327004979 |
| Довжина в упаковці: | 230 мм |
| Ширина в упаковці: | 150 мм |
| Висота в упаковці: | 57 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1901-002
Пензель флейцевий штучний ворс пластикова ручка тип ARTIFICIAL, 1,5″
Артикул: 1901-003
