Пензель-макловиця ARCHITECT, штучний ворс, пластикова ручка, 30х100 мм
Артикул: 1902-033Є в наявності
Пензлі-макловиці виготовлені з штучної щетини, розщепленої на кінчиках. Пластикова основа, металічний бандаж, пластмасова ручка. Застосування: очистка та розмивка поверхонь, фарбування великих поверхонь, нанесення клеєвих речовин. Використовується зі всіма видами лакофарбової продукції на водній основі.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Щетина: | штучна |
| Матеріал рукоятки: | пластмаса |
| Тип: | плоский |
| Матеріал бандажу: | метал |
| Товщина: | 30 мм |
| Ширина: | 100 мм |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,097 кг |
| Штрих-код: | 4821327004986 |
| Довжина в упаковці: | 214 мм |
| Ширина в упаковці: | 97 мм |
| Висота в упаковці: | 28 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1668-102
Леза для ножів, 25 мм, 10 шт
Артикул: 1933-007
Міксер для фарби та штукатурки 80 х 400 мм шестигранний хвостовик
Артикул: 1901-012
