Пензель-макловиця ARCHITECT, штучний ворс, пластикова ручка, 30х120 мм
Артикул: 1902-034Є в наявності
Пензлі-макловиці виготовлені з штучної щетини, розщепленої на кінчиках. Пластикова основа, металічний бандаж, пластмасова ручка. Застосування: очистка та розмивка поверхонь, фарбування великих поверхонь, нанесення клеєвих речовин. Використовується зі всіма видами лакофарбової продукції на водній основі.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Щетина: | штучна |
| Матеріал рукоятки: | пластмаса |
| Тип: | плоский |
| Матеріал бандажу: | метал |
| Товщина: | 30 мм |
| Ширина: | 120 мм |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,122 кг |
| Штрих-код: | 4821327004993 |
| Довжина в упаковці: | 220 мм |
| Ширина в упаковці: | 120 мм |
| Висота в упаковці: | 30 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1905-001
Валик ПРИЖИМНИЙ ГУМОВИЙ з ручкою D 6 мм. 150 мм
Артикул: 1913-001
Кельма шпакльовочна стальна нержавіюча ARCHITECT, 120х80 мм
Артикул: 1901-016
Пензель флейцевий штучний ворс пластикова ручка тип SIMPLE, 4″
Артикул: 1927-002
