Пензель-макловиця, штучний ворс, пластикова ручка, ZEBRA, 30х100 мм
Артикул: 1902-011Є в наявності
Пензлі-макловиці виготовлені з штучної щетини, розщепленої на кінчиках. Пластикова основа, металічний бандаж, пластмасова ручка. Застосування: очистка та розмивка поверхонь, фарбування великих поверхонь, нанесення клеєвих речовин. Використовується зі всіма видами лакофарбової продукції на водній основі.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Ширина: | 30 мм |
| Матеріал рукоятки: | пластик |
| Ворс: | штучний |
| Тип: | плоский |
| Матеріал бандажу: | метал |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,087 кг |
| Штрих-код: | 4821327007888 – |
| Довжина в упаковці: | 100 мм |
| Ширина в упаковці: | 30 мм |
| Висота в упаковці: | 220 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1916-047
Шпатель стальний нержавіючий фасадний ARCHITECT, 600 мм
Артикул: 1907-002
Ручка для валика, d 8 мм, 250 мм
Артикул: 1911-024
