Перехідник магнітний для бітів, шестигранний хвостовик, 1 штука
Артикул: 0524-003Є в наявності
Магнітний перехідник призначений для фіксації бітів з шестигранним хвостовиком. Виготовлений з вуглецевої сталі.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Довжина: | 60 мм |
| Марка сталі: | 45 |
| Розмір хвостовика: | 1/4″ |
| Тип хвостовика: | прямий |
| Розмір посадки під оснастку: | 1/4″ |
| Особливості: | магнітні властивості |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,02 кг |
| Штрих-код: | 4821327006737 – |
| Довжина в упаковці: | 120 мм |
| Ширина в упаковці: | 48 мм |
| Висота в упаковці: | 15 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 0401-054
Викрутка РН2 х 125,, CrV, двохкомпонентна рукоятка
Артикул: 0512-011
Набір бітів РН1 х 25, S2, намагнічені 10 штук
Артикул: 0531-015
Набір бітів РZ1 х 25, S2, намагнічені з насічками 50 штук
Артикул: 0531-011
