Пістолет для герметиків підсилений, 310 мл, “скелетний”, з фіксатором, шестигранний шток 7 мм
Артикул: 1926-004Є в наявності
Пістолет призначений для роботи зі всіма стандартними катриджами 9" (310 мм). Має гладкий шестигранний шток. Конструкція корпусу підсилена.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Тип: | механічний |
| Конструкція: | скелетний |
| Матеріал рукоятки: | алюмінієвий сплав, сталь |
| Матеріал корпусу: | алюміній |
| Об’єм балона: | 310 мЛ |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,292 кг |
| Штрих-код: | 4821327006126 – |
| Довжина в упаковці: | 325 мм |
| Ширина в упаковці: | 165 мм |
| Висота в упаковці: | 55 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1902-013
Пензель-макловиця, штучний ворс, пластикова ручка, ZEBRA, 40х150 мм
Артикул: 1911-033
Гладилка швейцарська ARCHITECT, гладка
Артикул: 1668-102
