Рулетка 5 м х 19 мм STANDARD, двокомпонентний корпус, 3 фіксації стрічки
Артикул: 1504-042Є в наявності
Призначена для вимірювання відстаней довжиною до 5 метрів. Сталева вимірювальна стрічка з антикорозійним лаковим покриттям і гачком-фіксатором для закріплення кінця стрічки. Пластиковий ергономічний ударостійкий корпус з покриттям з термостійкої гуми, обладнаний трьома фіксаторами вимірювальної стрічки і ремінцем для зап'ястя руки.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Матеріал: | ударостійка пластмаса |
| Вимірювальна шкала: | метрична |
| Довжина: | 5 м |
| Матеріал стрічки: | сталь |
| Ширина стрічки: | 19 мм |
| Особливості: | обрезинений корпус |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,2 кг |
| Штрих-код: | 4821327003590 |
| Довжина в упаковці: | 150 мм |
| Ширина в упаковці: | 100 мм |
| Висота в упаковці: | 35 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1512-001
Штангенциркуль 150мм, точність 0,05мм
Артикул: 1509-001
Кутник металічний комбінований обладнаний бульбашковим рівнем, 300 мм
Артикул: 1510-033
Рівень алюмінієвий підсилений STANDARD , 800 мм, 3 вічка, лінійка
Артикул: 1510-032
