Щітка для дриля, “Чашка” з шпилькою, латунований рифлений дріт 75 мм
Артикул: 2129-002Немає в наявності
Щітка застосовується для щадящого очищення поверхні від іржі, бруду, видалення лаку та фарби, отримання заданої шорсткості. Форма -"чашка" забезпечує хорошу площу прилягання до поверхні та призначена для обробки великих поверхонь.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Матеріал: | сталь |
| Тип: | чашка |
| Діаметр: | 75 мм |
| Посадочний діаметр: | 6 мм |
| Ширина робочої частини: | 16 мм |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,105 кг |
| Штрих-код: | 4821327006294 – |
| Довжина в упаковці: | 140 мм |
| Ширина в упаковці: | 95 мм |
| Висота в упаковці: | 65 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1818-670
Свердло по металу 7 мм, Cobalt, циліндричний хвостовик
Артикул: 1818-032
Свердло по металу 3.2 мм, титанове покриття, циліндричний хвостовик
Артикул: 1620-064
