Щітка для дриля, “Чашка” з шпилькою, стальний закручений дріт 50 мм
Артикул: 2129-011Немає в наявності
Щітка застосовується для грубого очищення поверхні від іржі, бруду, видалення лаку та фарби, зачищення зварних швів. Форма - " чашка" забезпечує хорошу площу прилягання до поверхні та призначена для обробки великих поверхонь.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Матеріал: | сталь |
| Тип: | чашка |
| Діаметр: | 50 мм |
| Посадочний діаметр: | 6 мм |
| Ширина робочої частини: | 17 мм |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,050 кг |
| Штрих-код: | 4821327006300 – |
| Довжина в упаковці: | 115 мм |
| Ширина в упаковці: | 75 мм |
| Висота в упаковці: | 70 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1603-030
