Щітка для КШМ, “Чашка”, М14, латунований рифлений дріт 65 мм
Артикул: 2129-021Немає в наявності
Щітка застосовується для щадящого очищення поверхні від іржі, бруду, видалення лаку та фарби, отримання заданої шорсткості. Форма - "чашка" забезпечує хорошу площу прилягання до поверхні та призначена для обробки великих поверхонь.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Матеріал: | сталь |
| Тип: | чашка |
| Діаметр: | 65 мм |
| Посадка: | М14 |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,145 кг |
| Штрих-код: | 4821327006324 – |
| Довжина в упаковці: | 103 мм |
| Ширина в упаковці: | 60 мм |
| Висота в упаковці: | 75 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1620-064
Свердло по дереву пір’яне з шестигранним хвостовиком 1/4″,16х160 мм
Артикул: 1818-080
Свердло по металу 8 мм, титанове покриття, циліндричний хвостовик
Артикул: 1603-012
Бур SDS plus 8х310
Артикул: 1807-012
