Щітка для КШМ, “Чашка”,М14, стальний закручений дріт 65 мм
Артикул: 2129-031Немає в наявності
Щітка застосовується для грубого очищення поверхні від іржі, бруду, видалення лаку та фарби, зачищення зварних швів. Форма - " чашка" забезпечує хорошу площу прилягання до поверхні та призначена для обробки великих поверхонь.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Матеріал: | сталь |
| Тип: | чашка |
| Діаметр: | 65 мм |
| Посадка: | М14 |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,199 кг |
| Штрих-код: | 4821327006355 – |
| Довжина в упаковці: | 100 мм |
| Ширина в упаковці: | 75 мм |
| Висота в упаковці: | 60 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 2008-003
Диск пелюстковий, торцьовий конічний, 125 х 22,2 мм, Р40
Артикул: 1818-670
