Щиток захисний лицьовий тип НБТ-1
Артикул: 2203-001Є в наявності
Щиток має наголовне кріплення з плавним регулюванням розміру. Щиток призначений для захисту очей та обличчя від твердих частин, бризок нероз'їдаючих рідин, пилу та іскор, при температурі довкілля від -30 до +70˚C при обробці металів з використанням рідин, що охолоджують, роботі в хімічних лабораторіях, з пневмо- і електроінструментом і інших роботах, пов'язаних з підвищеною небезпекою травмування очей і обличчя в різних галузях промисловості у виробничих приміщеннях і на відкритих майданчиках. Щиток має безбарвний удароміцний, стійкий до абразивного зносу екран з полівінілхлориду, козирок збільшеного розміру надійно захищає лобову частину голови. Екран щитка може встановлюватися у 2 положеннях: робоче (опущений) і неробоче (піднятий). Перед початком роботи перевірити екран на відсутність пошкоджень. За наявності тріщин користування щитком заборонено. Перед початком роботи необхідно зробити індивідуальну підгонку щитка за розміром голови, шляхом перестановки штифтів в отворах половин тім'яної частини і обертанням маховичка потиличної частини наголовного кріплення.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Тип: | НБТ-1 |
| Висота: | 270 мм |
| Ширина: | 260 мм |
| Глибина: | 160 мм |
| Маса: | 0,3 кг |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,307 кг |
| Штрих-код: | 4821327009493 – |
| Довжина в упаковці: | 265 мм |
| Ширина в упаковці: | 265 мм |
| Висота в упаковці: | 280 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 2201-003
Окуляри захисні затемнені
Артикул: 2201-002
Окуляри захисні бурштин
Артикул: 2203-001
Щиток захисний лицьовий тип НБТ-1
Артикул: 2201-001