Сокира кована,дерев’яна рукоятка, 1000 г,піскоструйне покриття полотна
Артикул: 1409-004Є в наявності
Сокира має зносостійку голову, виготовлену з якісної вуглецевї сталі методом вільного кування. Піскоструйне покриття голови сокири. Твердість полотна 48-52 HRC. Лезо переносить ударні навантаження без пошкоджень, легко точиться та довго залишається гострим. Ручка дерев'яна, пофарбована та покрита лаком. Сокира застосовується для всіх видів теслярських робіт.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Вага голови: | 1000 г |
| Матеріал рукоятки: | деревина |
| Матеріал голови: | сталь |
| Довжина: | 400 мм |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 1,28 кг |
| Штрих-код: | 4821327003538 |
| Довжина в упаковці: | 430 мм |
| Ширина в упаковці: | 175 мм |
| Висота в упаковці: | 35 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1648-001
Болторіз STANDARD 18″/450mm
Артикул: 1409-004
Сокира кована,дерев’яна рукоятка, 1000 г,піскоструйне покриття полотна
Артикул: 0401-052
Викрутка РН1 х 125, , CrV, двохкомпонентна рукоятка
Артикул: 1413-002