Сокира кована,дерев’яна рукоятка, 600 г,піскоструйне покриття полотна
Артикул: 1409-002Є в наявності
Сокира має зносостійку голову, виготовлену з якісної вуглецевї сталі методом вільного кування. Піскоструйне покриття голови сокири. Твердість полотна 48-52 HRC. Лезо переносить ударні навантаження без пошкоджень, легко точиться та довго залишається гострим. Ручка дерев'яна, пофарбована та покрита лаком. Сокира застосовується для всіх видів теслярських робіт.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Вага голови: | 600 г |
| Матеріал рукоятки: | деревина |
| Матеріал голови: | сталь |
| Довжина: | 360 мм |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,82 кг |
| Штрих-код: | 4821327003514 |
| Довжина в упаковці: | 360 мм |
| Ширина в упаковці: | 150 мм |
| Висота в упаковці: | 30 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 0201-036
Головки шестигранні Cr-V, приєднувальний квадрат 1/2 дюйма, 23мм
Артикул: 0307-004
Ключ трубний переставний самофіксуючий EXPERT,250 мм
Артикул: 2121-002
Струбцина універсальна F – подібна швидкозажимна 450 х 765 х 90 мм
Артикул: 2102-005
