Сокира кована, піскоструйне покриття з фібергласовою обрезиненою ручкою 800г х 360мм
Артикул: 1409-032Є в наявності
Сокира застосовується для всіх видів теслярських робіт. Голова виготовлена з термообробленої інструментальної сталі методом вільного кування. Твердість полотна 48-52 HRC. Фібергласове обрезинене топорище має високу механічну міцність, стійке до дії агресивного середовища та прекрасно поглинає коливання, які виникають при рубанні, не передаваючи їх на руку. Спеціальна конфігурація ручки - не дозволяє висковзувати з руки під час роботи. Сокира дуже зручно лягає в руках. Ручка обладнана отвором для підвісу.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Вага голови: | 800 г |
| Матеріал рукоятки: | фіберглас, гума |
| Матеріал голови: | сталь |
| Довжина: | 360 мм |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 1,227 кг |
| Штрих-код: | 4821327006669 – |
| Довжина в упаковці: | 370 мм |
| Ширина в упаковці: | 160 мм |
| Висота в упаковці: | 35 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1413-003
Киянка гумова чорна TPR, 450 г
Артикул: 1409-002
Сокира кована,дерев’яна рукоятка, 600 г,піскоструйне покриття полотна
Артикул: 0307-003
Ключ трубний переставний самофіксуючий EXPERT, 177 мм
Артикул: 1413-001
