Сокира універсальна з нейлоновою обрезиненою ручкою, 590г х 440мм
Артикул: 1409-042Є в наявності
Сокира універсальна застосовується для професійних цілей. Завдяки невеликим розмірам її можна розмістити і в авто, і в човні. Форма леза дозволяє ефективно використовувати сокиру не тільки для теслярських робіт, але й колоти нею невеликі поліна, рубати дерева та хмиз для розведення багаття. Лезо сокири виготовлене з якісної вуглецевої сталі, подвійно загартоване до твердості 51-54 HRC, покрите антифрикційним чорним лаковим покриттям. Завдяки тому, що лезо запресоване в ручку сокири методом лиття під тиском , та охоплене по периметру нейлоновими щоками, воно ніколи не зірветься з топорища. Топорище виготовлене з довговічного легкого та стійкого матеріалу - нейлону. Ручка сокири пустотіла (завдяки зменшенню ваги ручки, збільшується сила нанесеного сокирою удару),покрита пружним амортизаційним матеріалом - термо-пластичною гумою. Кінець ручки вигнутий в формі гака, що не дозволяє висковзувати сокирі з руки.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Вага голови: | 590 г |
| Матеріал рукоятки: | нейлон, TPR-гума |
| Матеріал голови: | сталь |
| Довжина: | 440 мм |
| Твердість полотна: | HRC 54 |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 1,09 кг |
| Штрих-код: | 4821327007161 – |
| Довжина в упаковці: | 515 мм |
| Ширина в упаковці: | 185 мм |
| Висота в упаковці: | 30 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 0201-037
Головки шестигранні Cr-V, приєднувальний квадрат 1/2 дюйма, 24мм
Артикул: 0401-055
Викрутка РН2 х 150, CrV, двохкомпонентна рукоятка
Артикул: 0201-034
