Стрічка клейка двобічна піноподібна, 25 мм х 5 м
Артикул: 2709-004Є в наявності
Стрічка виготовляється на спіненій основі, та призначена для приклеювання різних предметів до вертикальних поверхонь. Клеєва основа стрічки з акрілового полімера має високу адгезію до багатьох типів поверхонь, при цьому добре приклеюється як до рівних, так і кривих поверхонь. Для двосторонньої стрічки характерні такі властивості, як стійкість до дії сонячних променів, мінусових температур, підвищеному рівню вологи. Стрічка має високий рівень міцності на стиск, несприйнятлива до дії масел, пластифікаторів. Довговічна, може використовуватись як в середині , так і ззовні приміщень.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Довжина: | 5 м |
| Ширина: | 25 мм |
| : | |
| : | |
| : | |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,05 мм |
| Штрих-код: | 4821327007062 – |
| Довжина в упаковці: | 190 мм |
| Ширина в упаковці: | 165 мм |
| Висота в упаковці: | 25 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 2709-013
Стрічка клейка двобічна піноподібна підсилена, 25 мм х 1,5 м
Артикул: 2708-003
Ущільнювач самоклеючий, 150 м, профіль “Е”, білий
Артикул: 2709-001
Стрічка клейка двобічна піноподібна, 19 мм х 1,5 м
Артикул: 2709-003