Струбцина універсальна F – подібна швидкозажимна 760 х 1065 х 90 мм
Артикул: 2121-004Є в наявності
Струбцина виготовлена з ударостійкої пластмаси. Направляюча сталева. Робочі губки забезпечені накладками для запобігання ушкоджень оброблюваних предметів. Опорна губка переміщається і фіксується по всій довжині направляючої за допомогою ручки, а також може переставлятися на інший кінець направляючої, що дозволяє використовувати струбцину «на розжим». Застосовується для фіксації компонентів при монтажі виробу.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | |
| Матеріал направляюсої: | Сталь |
| Довжина: | 1065 мм |
| Довжина зажиму: | 760 мм |
| Тип: | F – подібна |
| Особливості: | швидкозажимна |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 1,79 кг |
| Штрих-код: | |
| Довжина в упаковці: | 1065 мм |
| Ширина в упаковці: | 170 мм |
| Висота в упаковці: | 50 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1413-002
Киянка гумова чорна TPR, 350 г
Артикул: 2134-001
Насадка на КШМ (Тарілка) з перехідником для дриля, d125мм
Артикул: 0309-015
