Свердло по дереву гвинтове Левіса 16 х 460 мм
Артикул: 1620-010Є в наявності
Свердло Левіса для дерева призначене для просвердлювання отворів у м'якій і твердій деревині, клеєної фанери, ДСП. Виготовлено із 45 вуглецевої сталі, робоча частина високотемпературно оброблена. Твердість: 40-45HRC. Має поліроване покриття. Шестигранним хвостовиком свердло надійно закріплюється в патроні дриля. Змієподібна спіраль забезпечує максимально швидке виведення стружки. Забезпечує тривалий термін експлуатації, швидке, високопродуктивне, якісне свердління, максимальне видалення стружки з отвору.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Матеріал: | сталь 45 |
| Твердість: | 40-45HRC |
| Тип хвостовика: | шестигранний |
| Діаметр: | 16 мм |
| Довжина: | 460 мм |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,337 кг |
| Штрих-код: | 4821327009424 – |
| Довжина в упаковці: | 475 мм |
| Ширина в упаковці: | 19 мм |
| Висота в упаковці: | 19 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 2142-005
Заклепки алюмінієві 4,0 х 6 мм, 50 шт
Артикул: 1818-695
Свердло по металу 9,5 мм, Cobalt, циліндричний хвостовик
Артикул: 1620-002
