Свердло по дереву спіральне, подовжене з циліндичним хвостовиком, 16 х 300 мм
Артикул: 1620-095Є в наявності
Свердло виготовлене з якісної вуглецевої сталі. Твердість ріжучих кромок 40 HRC. Центруюче вістря запобігає зміщенню свердла в сторону та виключає необхідність в попередньому засвердлюванні. Два ріжучих зуба збільшують швидкість свердління. Подвійна спіраль свердла збільшує швидкість виходу стружки. Обладнане циліндричним хвостовиком.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Діаметр: | 16 мм |
| Тип хвостовика: | циліндричний |
| Довжина: | 300 мм |
| Заточка: | W – подібна |
| Марка сталі: | вуглецева сталь 45 |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,278 кг |
| Штрих-код: | 4821327007024 – |
| Довжина в упаковці: | 370 мм |
| Ширина в упаковці: | 45 мм |
| Висота в упаковці: | 16 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1620-063
Свердло по дереву пір’яне з шестигранним хвостовиком 1/4″,14х160 мм
Артикул: 1818-640
Свердло по металу 4 мм, Cobalt, циліндричний хвостовик
Артикул: 1603-040
Бур SDS plus 16х260
Артикул: 1620-003
