Свердло по металу 1 мм, титанове покриття, циліндричний хвостовик
Артикул: 1818-010Є в наявності
Свердла по металу виготовлені з швидкоріжучої сталі марки HSS4241, твердістю 63-65 HRC, кут заточки 118°. Застосовуються для сведрління сталі, бронзи, чавуну, алюмінію, латунно-мідно-нікелевих сплавів, ламінату тощо. Для ручних електричних дрилів і сверлильних верстатів. Тип упаковки прозорий - конверт.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Діаметр: | 1 мм |
| Марка сталі: | HSS4241 |
| Тип хвостовика: | циліндричний |
| Заточка: | 118 град |
| Клас точності: | B |
| Тип: | DIN 338 стандартне |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,06 кг |
| Штрих-код: | 4821327004153 |
| Довжина в упаковці: | 125 мм |
| Ширина в упаковці: | 40 мм |
| Висота в упаковці: | 2 мм |
| Кількість в упаковці: | 10 шт. |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 2008-002
Диск пелюстковий, торцьовий конічний, 125 х 22,2 мм, Р36
Артикул: 1662-014
Диск алмазний, відрізний TURBO, 180х22,2 мм
Артикул: 1603-023
Бур SDS plus 12х260
Артикул: 1818-015
