Свердло по металу 11 мм, титанове покриття, циліндричний хвостовик
Артикул: 1818-110Є в наявності
Свердла по металу виготовлені з швидкоріжучої сталі марки HSS4241, твердістю 63-65 HRC, кут заточки 118°. Застосовуються для сведрління сталі, бронзи, чавуну, алюмінію, латунно-мідно-нікелевих сплавів, ламінату тощо. Для ручних електричних дрилів і сверлильних верстатів. Тип упаковки - прозорий конверт.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Діаметр: | 11 мм |
| Марка сталі: | HSS4241 |
| Тип хвостовика: | циліндричний |
| Заточка: | 118 град |
| Клас точності: | B |
| Тип: | DIN 338 стандартне |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,7 кг |
| Штрих-код: | 4821327004399 |
| Довжина в упаковці: | 210 мм |
| Ширина в упаковці: | 80 мм |
| Висота в упаковці: | 12 мм |
| Кількість в упаковці: | 5 шт. |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1616-002
Конусне ступінчасте свердло від 6 до 38 мм, HSS
Артикул: 1664-501
Диск пильний для деревини без напайки, 6Т
Артикул: 1664-301
Диск пильний для деревини з напайкою, 12Т
Артикул: 2011-001
