Свердло по металу 4.2 мм, титанове покриття, циліндричний хвостовик
Артикул: 1818-042Є в наявності
Свердла по металу виготовлені з швидкоріжучої сталі марки HSS4241, твердістю 63-65 HRC, кут заточки 118°. Застосовуються для сведрління сталі, бронзи, чавуну, алюмінію, латунно-мідно-нікелевих сплавів, ламінату тощо. Для ручних електричних дрилів і сверлильних верстатів. Тип упаковки - прозорий конверт.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Діаметр: | 4,2 мм |
| Марка сталі: | HSS4241 |
| Тип хвостовика: | циліндричний |
| Заточка: | 118 град |
| Клас точності: | B |
| Тип: | DIN 338 стандартне |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,125 кг |
| Штрих-код: | 4821327004238 |
| Довжина в упаковці: | 135 мм |
| Ширина в упаковці: | 50 мм |
| Висота в упаковці: | 5 мм |
| Кількість в упаковці: | 10 шт.. |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1603-104
Бур SDS-plus, 4 ріжучі кромки, 6 х 110 мм
Артикул: 2142-015
Заклепки алюмінієві 4,8 х 16 мм, 50 шт
Артикул: 1603-121
Бур SDS-plus, 4 ріжучі кромки, 12 х 160 мм
Артикул: 2129-023
