Свердло по металу 8.5 мм, титанове покриття, циліндричний хвостовик
Артикул: 1818-085Є в наявності
Свердла по металу виготовлені з швидкоріжучої сталі марки HSS4241, твердістю 63-65 HRC, кут заточки 118°. Застосовуються для сведрління сталі, бронзи, чавуну, алюмінію, латунно-мідно-нікелевих сплавів, ламінату тощо. Для ручних електричних дрилів і сверлильних верстатів. Тип упаковки - прозорий конверт.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Діаметр: | 8,5 мм |
| Марка сталі: | HSS4241 |
| Тип хвостовика: | циліндричний |
| Заточка: | 118 град |
| Клас точності: | B |
| Тип: | DIN 338 стандартне |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,349 кг |
| Штрих-код: | 4821327004344 |
| Довжина в упаковці: | 180 мм |
| Ширина в упаковці: | 55 мм |
| Висота в упаковці: | 9 мм |
| Кількість в упаковці: | 5 шт.. |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1807-040
Коронка алмазна по склу та кераміці, STANDARD, d 40 мм
Артикул: 1603-010
Бур SDS plus 8х210
Артикул: 2011-003
Круг абразивний без отворів на липкій основі, діаметр 125 мм, Р80
Артикул: 2003-001
