Свердло по металу 8 мм, титанове покриття, циліндричний хвостовик
Артикул: 1818-080Є в наявності
Свердла по металу виготовлені з швидкоріжучої сталі марки HSS4241, твердістю 63-65 HRC, кут заточки 118°. Застосовуються для сведрління сталі, бронзи, чавуну, алюмінію, латунно-мідно-нікелевих сплавів, ламінату тощо. Для ручних електричних дрилів і сверлильних верстатів. Тип упаковки - прозорий конверт.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Діаметр: | 8 мм |
| Марка сталі: | HSS4241 |
| Тип хвостовика: | циліндричний |
| Заточка: | 118 град |
| Клас точності: | B |
| Тип: | DIN 338 стандартне |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,34 кг |
| Штрих-код: | 4821327004337 |
| Довжина в упаковці: | 180 мм |
| Ширина в упаковці: | 55 мм |
| Висота в упаковці: | 9 мм |
| Кількість в упаковці: | 5 шт.т. |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1603-004
Бур SDS plus 6х110
Артикул: 1818-650
Свердло по металу 5 мм, Cobalt, циліндричний хвостовик
Артикул: 2142-013
Заклепки алюмінієві 4,8 х 12 мм, 50 шт
Артикул: 1603-106
