Свердло по металу 9 мм, Cobalt, циліндричний хвостовик
Артикул: 1818-690Є в наявності
Свердла виготовлені з високоякісної швидкоріжучої сталі з підвищеною зносостійкістю Р6М5К5 (6% вольфрам, 5% молібден, 5% кобальт). Клас точності А1. Використовуються по сталям високої твердості в т.ч. нержавіючим, чавуну. Заточка Split Point - можливе свердління без накернювання. Допускається робота на підвищених оборотах. Тип упаковки - сендвіч.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Діаметр: | 9 мм |
| Марка сталі: | Р6М5К5 |
| Тип хвостовика: | циліндричний |
| Заточка: | 135 град |
| Клас точності: | А |
| Тип: | DIN 338 стандартне |
| Параметри упаковки | |
| Вага: | 0,089 кг |
| Штрих-код: | 4821327004061 |
| Довжина в упаковці: | 220 мм |
| Ширина в упаковці: | 45 мм |
| Висота в упаковці: | 10 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 2012-001
Набір шліфувальних каменів 5шт.
Артикул: 1807-060
Коронка алмазна по склу та кераміці, STANDARD, d 60 мм
Артикул: 2003-002
Брусок для заточки прямокутний двохсторонній, 200 мм
Артикул: 1620-063
