Рівень ударний 60 см, два вічка, магнітний
Артикул: 1510-060Є в наявності
Рівень ударний, суцільнолитий, трапецевидної форми. Виготовлений з алюмінію. Обладнаний двома вічками: для вимірювання горизонталі та вертикалі. В верхній частині корпусу вмонтовано гумові вставки для нанесення ударів киянкою/молотком під час вирівнювання оброблювальної поверхні. В нижній частині корпусу обладнаний чотирма потужними магнітами, які забезпечують зручність під час монтажу металічних конструкцій.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд: | HorsAY Hard |
| Довжина: | 600 мм |
| Матеріал корпуса: | алюміній |
| Тип: | трапецевидний |
| Кількість вічок: | 2 |
| Особливості: | з магнітом |
| Параметри упаковки | |
| Вес: | 0,65 кг |
| Штрих-код: | |
| Длина в упаковке: | 600 мм |
| Ширина в упаковке: | 22 мм |
| Высота в упаковке: | 55 мм |
З цим товаром також купляють:
Артикул: 1506-013
Кутник 300 мм STANDARD, металічний
Артикул: 1504-032
Рулетка 5 м х 19 мм EXPERT, магнітний обрезинений зачіп
Артикул: 1510-032
